Izobraževanje
Usposabljanje za gašenje notranjih požarov modul A PDF Natisni E-pošta
14.5.2014 sta 2 člana našega gasilskega društva, uspešno opravila usposabljanje za gašenje notranjih požarov - modul A v ICRS ZiR Ig. (Hot Fire - A)

D. Kajtna (NGČ)
G. Prevolšek (G)

Tečaj za mentorja mladine PDF Natisni E-pošta
29.3.2014 je 1 član našega gasilskega društva, uspešno opravil tečaj za mentorja mladine, ki ga je organizirala GZ Laško.

M. Skerbiš (NGČ)

Tečaj za posredovalca ob nesrečah z nevarnimi snovmi PDF Natisni E-pošta
25.2.2014 je 1 član našega gasilskega društva, uspešno opravil usposabljanje za posredovalca ob nesrečah z nevarnimi snovmi v ICRS ZiR Ig.

D. Kajtna (NGČ

Tečaj za nosilca izolirnih dihalnih aparatov PDF Natisni E-pošta
6.2 in 7.2.2014 je 1 član našega gasilskega društva, opravil tečaj za nosilca izolirnih dihalnih aparatov, na ICRS ZiR Ig pri Ljubljani.

E. Stopar (G)

Tečaj motorna žaga PDF Natisni E-pošta
Dne 23. in 24.1.2014 so se 4je člani našega društva udeležili tečaja za varno delo z motorno žago. Tečaj so vsi uspešno opravili!

A. Časar (VGČ)
M. Skerbiš (NGČ)
Z. Tovornik (G)
A. Cvetković (GČ)

Nadaljevalni tečaj za gasilca PDF Natisni E-pošta
5.1.2014 smo gasilci PGD Rimske Toplice dobili nova dva operativna gasilca. Uspešno sta naredila nadaljevalni tečaj za gasilca. Tečaj je organizirala GZ Laško z inštruktorji GZ Laško. Čestitamo in varno na delu.

A. Vidmar (G)
G. Knez (G)

Tečaj za informatika PDF Natisni E-pošta
16.11.2013 sta 2 naša člana uspešno zaključila 2-dnevni tečaj za Informatika na Igu pri Ljubljani.

T. Grašič (G1)

Tečaj za tehničnega reševalca PDF Natisni E-pošta
19.10.2013 je 1 naš član uspešno zaključil 3-dnevni tečaj za tehničnega reševalca na Igu pri Ljubljani.

D. Cvetkovič (GČ)

Tečaj za vodjo enote PDF Natisni E-pošta
9.4.2013 sta 2 naša člana uspešno zaključila tečaj za vodjo enote in s tem pridobila gasilski čin, nižji gasilski častnik. Tečaj je izvajala GZ Laško.

D. Kajtna (NGČ)
P. Flis (NGČ)

Tečaj za bolničarja PDF Natisni E-pošta
23.6.2012 je 1 članica našega gasilskega društva, uspešno opravila 70urni tečaj za bolničarja v prostorih PGD Laško z organizacijo GZ Laško.

S. Skerbiš (VG)

Tečaj za posredovalca ob nesrečah z nevarnimi snovmi PDF Natisni E-pošta
12.5.2012 je 1 član našega gasilskega društva, uspešno opravil usposabljanje za posredovalca ob nesrečah z nevarnimi snovmi v ICRS ZiR Ig.

P. Flis (VG)

Usposabljanje za gašenje notranjih požarov modul A PDF Natisni E-pošta
20.4.2012 je 1 član našega gasilskega društva, uspešno opravil usposabljanje za gašenje notranjih požarov - modul A v ICRS ZiR Ig. (Hot Fire - A)

Usposabljanje za delo s helikopterjem PDF Natisni E-pošta
3.4.2012 sta 2 člana našega gasilskega društva, uspešno opravila usposabljanje za delo s helikopterjem v vojaški bazi Cerklje ob Krki - 15.HEB

D. Kajtna (VG)

Tečaj za nosilca izolirnih dihalnih aparatov PDF Natisni E-pošta
1.2 in 2.2.2012 so 4 člani našega gasilskega društva, opravil tečaj za nosilca izolirnih dihalnih aparatov, na ICRS ZiR Ig pri Ljubljani.

D. Kajtna (VG)
G. Prevolšek (G)
D. Cvetković (GČ)

<< Začetek < Prejšnja 1 2 Naslednja > Konec >>

Stran 1 od 2

Klic v sili 112

Ko kličete na številko 112, povejte:

• KDO kliče
  • KAJ se je zgodilo
  • KJE se je zgodilo
  • KDAJ se je zgodilo
  • KOLIKO je ponesrečencev
  • kakšne so POŠKODBE
  • kakšne so OKOLIŠČINE na kraju nesreče (požar, nevarne snovi, poškodovane plinovodne ali druge napeljave... )
  • kakšno POMOČ potrebujete.

Namenitev dela dohodnine

Zahteva za namenitev dela dohodnine za donacije

Template Design ah-68 | Copyright© 2009 PGD Rimske Toplice. Vse pravice pridržane. | Izdelava spletnih strani
Izdelava spletnih strani MIMAteam