Namenitev dela dohodnine za PGD Rimske Toplice PDF Natisni E-pošta
Zahteva za namenitev dela dohodnine za donacije
Spoštovani.
 
V kolikor bi radi pomagali našemu društvu, si prosimo vzemite minuto časa in si preberite kako lahko to storite.
 
V prilogi spodaj lahko odprete in natisnete zahtevek za namenitev dela dohodnine za donacijo našemu društvu. Zakon o dohodnini namreč omogoča vsem davčnim zavezancem, da do 0,5 odstotka od odmerjene dohodnine namenite društvu, politični stranki, organizaciji, skupnosti ali sindikatu, za katerega menite, da opravlja humano -za skupnost in posameznika- koristno delo.
 
Če menite, da je PGD Rimske Toplice, katerega primarne naloge so pomoč, zaščita in reševanje, vredno vaše pozornosti, nam pomagajte z navedeno donacijo, ki vas ne stane nič. Donacija namreč NE vpliva na višino vaše dohodnine (s tem dejanjem nimate nobenih dodatnih stroškov) in v primeru, da se ne boste odločili komu jo boste namenili, bo ostala v proračunu Republike Slovenije.
 
 
Dokument odprite, natisnite, izpolnite vaše podatke in ga oddajte našemu društvu ali ga pošljite na pristojni davčni urad - naslove davčnih uradov najdete tukaj). Davčni zavezanec lahko da zahtevo za namenitev kadar koli tudi prek sistema eDavki na spletni stani http://edavki.durs.si, pisno ali ustno na zapisnik pri davčnem organu.
 
Davčni organ upošteva veljavne zahteve, s katerimi razpolaga na dan 31. decembra leta, za katero se dohodnina odmerja. Zahteva velja do trenutka, ko davčni organ prejeme novo zahtevo ali preklic zahteve.
 

Klic v sili 112

Ko kličete na številko 112, povejte:

  • KDO kliče
  • KAJ se je zgodilo
  • KJE se je zgodilo
  • KDAJ se je zgodilo
  • KOLIKO je ponesrečencev
  • kakšne so POŠKODBE
  • kakšne so OKOLIŠČINE na kraju nesreče (požar, nevarne snovi, poškodovane plinovodne ali druge napeljave... )
  • kakšno POMOČ potrebujete.

Namenitev dela dohodnine

Zahteva za namenitev dela dohodnine za donacije


Template Design ah-68 | Copyright© 2009 PGD Rimske Toplice. Vse pravice pridržane. | Izdelava spletnih strani
Izdelava spletnih strani MIMAteam